Lékárenské Služby v ČR: Jak Získat Odbornou Podporu pro Vaše Zdraví

Podporujeme vaše zdraví a pohodu s širokým sortimentem kvalitních produktů pro celou rodinu. Jsme tu, abychom vám poskytli informace a rady, které potřebujete pro udržení optimálního zdraví. Otevřené Lékárny jsou spolehlivým partnerem pro každodenní péči o vaše tělo a mysl. Zajímá nás vaše blaho a poskytujeme komplexní služby pro celkovou pohodu.

Hodnocení lékáren ve východních Čechách

Seznam Lékáren v ČR: Kompletní Péči o Své Zdraví Najdete s Naší Pomocí

W-Pharm Lekarna Praha 1 s.r.o., Lékárna u Palladia

Provozujeme lékárnu. Disponujeme širokým sortimentem od léčivých přípravků na lékařský předpis, přes doplňky stravy, až po bohatý výběr zdravé výživy.

Lékárna U Ludmily

Prodej farmaceutických přípravků a zdravotní obuvi.

OOVL - L Sv.Lukáše

Vydáváme léky na recepty, prodáváme léky, léčiva, zdravotnické potřeby, zdravotnickou kosmetiku, veterinární léky a poskytujeme odborné poradenství.

Lékárna U Bílého Anděla

Lékárna na dolním náměstí v Humpolci. Zabýváme se výrobou a prodejem léčivých přípravků.

Lékárna U Hedviky, s.r.o.

Provoz lékárny. V nabídce jsou léky, kosmetika, výživa pro kojence, vitamínové doplňky, zdravotnické potřeby.

Galenika Příbram

Prodej farmaceutických přípravků.

Krakonošova lékárna

Prodej farmaceutických výrobků. Nabízíme léky proti bolesti, na hubnutí a detoxikaci, odvykání kouření, pohybový aparát, hojení ran a jizev. Prodej přípravků pro zubní a ústní hygienu, zažívání, trávení, vlasy, kůži a nehty. Dodáváme vitamíny a minerály.

OOVL - L U bílého lva

Prodej tuzemských i zahraničních léčiv. Možnost půjčování kojeneckých potřeb.

Lékárna u Zámku - OOVL

Provozujeme lékárnu. Vydáváme léky na předpis, poskytujeme prodej léčiv a další.

Lékárna Na Náměstí - výdejna léčiv

Provozujeme výdejnu léčiv. Prodáváme farmaceutické výrobky, veterinární léčiva, homeopatika, zdravotnický materiál, čaje a speciální kosmetiku. Nabízíme poradenství. Sortiment také zahrnuje doplňky stravy, vitamíny včetně kloubní výživy.

BENU-Hlubocká lékárna

Prodej léků, zdravotnických potřeb a kosmetických přípravků. Poskytování odborného poradenství. K dispozici jsou samoobslužné zóny, kde si můžete všechny nabízené preparáty sami prohlédnout, udělat si své vlastní rozhodnutí o velikosti balení a o ceně.

Lékárna U tří sloupů

Provoz lékárny. Výdej léků na recept i bez receptu. Poskytujeme odborné konzultace. Prodáváme doplňky stravy, léčebnou kosmetiku, zdravotnické potřeby, pleny, berle, obuv, dětskou výživu HAMI a NUTRILON či zubní, veterinární a oční přípravky.

Lékárna Bystřice

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme výdej léků na předpis i prodej léčivých přípravků, farmaceutických výrobků či doplňků stravy. V našem sortimentu naleznete vitaminy, minerály, bylinné přípravky i čaje.

LÉKÁRNA APOTÉKA

Nabízíme sortiment léčivých přípravků a běžně používaný zdravotnický materiál. Prodáváme pomůcky pro astmatiky, diabetiky a inkontinentní pacienty.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 5 6 7 8 Zobrazit další firmy