Otevřené Lékárny v ČR: Jak Získat Profesionální Rady pro Péči o Imunitní Systém

Otevřené Lékárny a Trávicí Systém: Nabízíme léky a rady pro péči o trávicí systém. S námi můžete udržet zdravé trávení a prevenci problémů spojených s trávicím systémem.

Recenze lékáren ve vašem regionu

Lékárny v ČR: Kompletní Průvodce Pro Váš Zdravotní Komfort

Lékárna ALFA

Provozujeme lékárnu a eshop s nabídkou prodeje farmaceutických produktů. V sortimentu naleznete léčivé přípravky, potravinové doplňky, homeopatika, kosmetiku značky Bioderma, Nuxe, Eucerin, ISDIN, Avene, veterinární přípravky, zdravotní obuv. Poskytujeme odborné poradenství a bonusový program.

Lékárna Dr. Schwarz

Provozujeme lékárnu. Nabízíme výdej léčiv na recept i volně prodejných léků. Prodáváme homeopatika, čaje, zdravotnický materiál, dermokosmetiku značky Avene, Bioderma, La Roche Posay a další. Poskytujeme poradenství.

Lékárna BENU Přerov

Nabízíme široký sortiment léků na předpis, volně prodejných přípravků a doplňků stravy.

Lékárna U Radnice

Provozujeme lékárnu.

Lékárna AGEL

Kromě výdeje na recepty a poukazy nabízí lékárna klientům taktéž volný prodej - doplňky stravy, čajové směsi a léčivé byliny, zdravá výživa, zdravotnické potřeby a veterinární přípravky. Individuální požadavky zajistíme nejpozději do následujícího pracovního dne.

LÉKÁRNA SANO

Veřejné zdravotnické zařízení zabezpečující prodej léčiv, doplňků stravy a jiných farmaceutických přípravků včetně zdravotních pomůcek, léčebné kosmetiky, čajů, homeopatik a veterinárních přípravků. Nabízíme kvalifikované odborné poradenství. Člen sítě nezávislých lékáren Moje lékárna.

Lékárna Spea

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept. Poskytujeme odborné poradenství týkající se jak léků tak volně prodejných přípravků.

Lékárna Zlatý zubr s.r.o.

Provoz lékárny. Nabízíme široký sortiment léků i volně prodejných přípravků. Poskytujeme poradenství. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Štěpánov

Lékárna nabízí široký sortiment homeopatik, veterinárních a zdravotnických potřeb.

Lékárna Magistra

Provoz lékárny. Sortiment zahrnuje dekorativní kosmetiku, dětskou, tělovou, vlasovou a homeopatickou kosmetiku, opalovací a samoopalovací prostředky. Nabídka dětské výživy, doplňků stravy, minerálů, vitamínů, čajů, péče o ústní dutinu, nohy, pleť, ruce a nehty. Jsme člen sdružení Magistra.

OOVL - L Na Nábřeží

Odloučené oddělení pro výdej léčiv, tzv. výdejna léčiv. Nabízíme široký sortiment léků, doplňků stravy, kosmetiky a zdravotnických pomůcek za výhodné ceny. Poskytujeme individuální přístup a osobní konzultace vaší léčby.

Benu Lékárna U Hygie

Provozujeme lékárnu s nabídkou volně prodejných léků i léků na předpis za výhodné ceny. Nabízíme potravinové doplňky, dětskou výživu a kosmetiku, léčivé byliny i čaje. Prodáváme potřeby pro zubní hygienu, léčebnou kosmetiku, veterinární přípravky či autolékárničky.

MAPO lékárna, s.r.o.

Nabízíme široký sortiment volně prodejných léčiv, doplňků stravy, zdravotnických prostředků, pomůcek pro péči o chrup a ústa (včetně pomůcek pro péči o rovnátka), kosmetiky, dětské výživy a dalšího sortimentu pro děti. Poskytujeme kosmetické poradenství s ohledem na typ pleti.

Lékárna Centrum zdraví

Provozujeme lékárnu. Zabýváme se prodejem farmaceutických výrobků, veterinárních léčiv, vitamínů, zdravotní obuvi, léčebné kosmetiky a kojenecké výživy.