Lékárníci v ČR: Profesionální Podpora pro Rovnováhu Hormonů u Žen

Otevřené Lékárny a Prevence Onemocnění: Jsme váš spojenec v boji proti nemocem. S námi můžete efektivně prevencovat různá onemocnění.

Profesionální péče pro Váš klidný život

Zdraví na dosah: Nejlepší lékárny v Krnově s garantovanou kvalitou

Lékárna Na Poště

Naše lékárna Vám nabízí kompletní sortiment lékárenského zboží a zdravotnických potřeb, kosmetiky a veterinárních léčiv. Součástí lékárny je také oddělení rehabilitačních a ortopedických pomůcek. Pro naše zákazníky máme klientské karty.

Lékárna MEDICAL CENTER

Lékárna a e-shop nabízí výdej léků na předpis a volně prodejné léky. Zajišťujeme také výdej zdravotních prostředků a pomůcek na předpis.

Lékárna Vranovice

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept.

Lékárna Žabovřesky

Lékárna, kde je možno vyzvednout všechny léky na recept i volně prodejné.

Lékárna Hornpharm

Provoz lékárny.

Magistra Lékárna Cistronica

Nabídka volně prodejných léků, vitamínů, minerálů, čajů, výživy pro děti i sportovce a diet. Prodáváme zdravotnické potřeby a kosmetiku, ústní hygienu, péči o nohy, ruce a nehty, výrobky pro kojence a měřicí techniku. Dodáváme pleťovou, tělovou i vlasovou kosmetiku. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Orion

Nabízíme široký sortiment volně prodejných léků i na recept, včetně potravinových doplňků, veterinárních přípravků, homeopatik, čajů, zdravé výživy a zdravotnického materiálu. Dále kosmetiku značek Vichy, La Roche-Posay, Avéne, Bioderma, Eucerin. S výběrem vhodných přípravků vám rádi pomůžeme.

Lékárna Na Horové

Nabízíme veškeré lékárenské služby, možnost individuálních požadavků, rozvoz zdravotnických prostředků domů. V sortimentu naleznete zdravotní obuv značky SANTE, kosmetiku VICHY a AVENE, sortiment dětské výživy HIPP, Hami a Sunar.

OOVL - Blížkovice

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léky na předpis i volně prodejné léky, kosmetiku, vitamíny, bylinné čaje a doplňky stravy. Prodáváme také zdravotnický materiál, hygienické pomůcky, zdravotní obuv a homeopatika. Poskytujeme odborné poradenství při výběru léků, přípravků i při řešení zdravotních obtíží.

Lékárna ATLAS

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme prodej léků a farmaceutických přípravků. V našem sortimentu dále naleznete doplňky stravy, vitaminy, minerály či bylinné čaje.

Lékárna Na městečku

Výdej léčiv na recept, prodej léčiv, léčebné kosmetiky, čajů, potravinových doplňků a zdravotní obuvi.

Lékárna Aventa

Lékárna je otevřena pro veřejnost od června 2000. Nabízíme široký sortiment léků na předpis i na volný prodej, vitamíny, potravinové doplňky, léčebnou kosmetiku, zdravotní obuv, zdravotnický materiál, homeopatii a jiný doplňkový sortiment.

Lékárna U Svaté Anny

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, léčiv, vitaminů, bylinných preparátů, potravinových doplňků, zdravotních pomůcek a homeopatik. Zabýváme se výdejem léků na lékařský předpis. Poskytujeme poradenskou činnost.

NOBIS Lékárna

Naše lékárna poskytuje široké spektrum lékárenských služeb odpovídajících nejvyšším požadavkům poliklinické péče. Nabízíme široký sortiment léčivých přípravků, zdravotnických prostředků, léčebné kosmetiky a doplňků stravy.