Otevřené Lékárny v ČR: Kvalifikovaný Personál a Kompletní Nabídka Léčiv

Hledáte lékárnu v Litoměřicích? Naše stránky vám pomohou najít nejbližší aptyku snadno a rychle. Získejte potřebné informace pro své zdraví.

Úplný seznam lékáren v regionu a kontakty

Lékárenské Služby v ČR: Profesionální Péči o Své Zdraví s Naší Pomocí

U Kamenného zdraví

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léčiva na recept i volně prodejná, homeopatika, čaje, doplňky stravy, zdravotnický materiál. V prodeji je také dermokosmetika značek Bioderma, La Roche Posay, Avene.

Lékárna Na Poliklinice

Výdej léčiv na lékařský předpis, na žádanky pro zdravotnická zařízení a volně prodejných léčiv pro jednotlivce i organizace. Výdej zdravotnických prostředků na poukazy, volný prodej doplňků stravy, bylinných čajů, léčebné kosmetiky, desinfekčních prostředků a ostatního zdravotnického materiálu.

Lékárna U Matky Boží, s.r.o.

Výdej léků a zdravotnických prostředků na předpis. Příprava léčiv. Prodej farmaceutických výrobků, dětské výživy, kosmetických přípravků, vitamínů, bylinných čajů, kloubní výživy, dentální hygieny a homeopatik.

Lékárna v Bezovce

Prodej farmaceutických přípravků, homeopatie, fytoterapie, bylinné čaje zdislava, schüsslerovy soli, energy, diochi, mycomedica, yaomedica, sonnentor, gemmoterapie. Připravujeme individuálně připravovaná léčiva, testujeme bachovy květové esence. Poskytujeme poradenskou činnost a biorezonanci bicom.

BENU Lékárna

Nabízíme široký sortiment volně prodejných léků, veterinárních léčiv, doplňků stravy a homeopatik. Pro majitele lékové karty BENU Plus nabízíme cenová zvýhodnění i akční nabídky.

Lékárna Primula

Vyrábíme a prodáváme léky, zdravotní potřeby a homeopatika včetně poskytování poradenství.

EUC Lékárna

Provozujeme lékárnu a prodáváme zdravotnické pomůcky a kosmetické zboží. Připravujeme léčivé přípravky bez vyžádané sterility. Poskytujeme poradenství v oboru. Zajišťujeme výdejní činnost pro veřejnost a zdravotnická zařízení. Klientům nabízíme věrnostní program a pravidelné akční nabídky.

Lékárna Na Náměstí

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, léčiv, vitaminů, bylinných preparátů, potravinových doplňků, zdravotních pomůcek a homeopatik. Zabýváme se výdejem léků na lékařský předpis. Poskytujeme poradenskou činnost.

Lékárna PRIVAMED

Provoz lékárny.

OOVL - L Nepomuk

Provozujeme lékárnu. Prodáváme léky a vitamínové a farmaceutické přípravky. Nabízíme zdravotnický materiál, čaje, minerály a homeopatika.

Lékárna Blovice

V naší lékárně nabízíme svým zákazníkům veškerý sortiment léků na předpis a volně prodejných léků. Prodáváme také bylinné čaje, léčebnou kosmetiku i veterinární léčiva a různé vitamíny a minerály. Spokojeni klienti, kteří se k nám vrací, jsou pro nás největší odměnou.

Lékárna Mirošov

Prodáváme farmaceutické produkty, zdravotní pomůcky, léčiva, obvazový materiál, kojenecké zboží a zdravotní obuv Santé. V sortimentu naleznete léčivou kosmetiku, bylinné čaje, vitamíny a doplňky stravy. Nabízíme prodej homeopatických léčiv.

Ústavní lékárna Bory

Provoz lékárny při FN Plzeň Bory.

Lékárna U anděla strážce

Provoz lékárny.