Otevřené Lékárny v ČR: Rady pro Správnou Životosprávu a Zdravý Životní Styl

Lékárenské služby v České republice: Zajistěte si rychlý přístup k profesionálním lékárníkům a informacím o dostupných léčivých látkách.

Kompletní seznam lékáren v regionu a kontakty v ČR

Kde nakupovat léky s důvěrou: Hodnocení lékáren v Trutnově

LÉKÁRNA ipc Slatiňany

Prodej a výdej léků a vitamínů. Výdej humánních i veterinárních přípravků na recept i bez receptu. Lékárna připravuje tekuté i pevné individuálně vyráběné léčivé přípravky.

EUC Lékárna

Provozujeme lékárnu.

Lékárna Hornmed

Provoz lékárny.

Lékárna AVE

Provoz lékárny.

Lékárna Poliklinika

Provozujeme lékárnu. Prodáváme léčiva, potraviny zvláštní výživy, bylinné čaje, základní homeopatika, zdravotnický materiál a léčebnou kosmetiku. Poskytujeme lékárenskou péči a poradenskou činnost.

U Zlatého jelena

Prodej léků, léčiv, vitamínů a potravinových doplňků. Výdej léků na lékařský předpis. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Cyrmex Pohořelice II

Provozujeme rodinné lékárny se širokým sortimentem a zkušenými lékárníky, kteří vám vždy rádi poradí. Máme opravdu široký sortiment a dobré ceny i nízké doplatky u léků. Můžete se přijít přesvědčit, rádi vás uvidíme.

Lékárna U Orla

Jsme tradiční rodinná lékárna. Naše historie sahá do 70. let 19. století. Naším cílem je poskytovat kvalitní lékárenskou péči na odborné úrovni, nabízet široký sortiment zboží a služeb za příznivé ceny. Vytvářet s klienty vztah založený na důvěře, empatii a diskrétnosti.

LÉKÁRNA ipc Palladium

Nabídka léků, doplňků stravy a kosmetických produktů. Poskytování konzultací a měření krevního tlaku a tuku.

Lékárna Viki

V nabídce úplný sortiment léčiv a zdravotnických potřeb na recepty a poukazy. Prodej volně prodejných léčiv a doplňkového sortimentu. Individuální příprava léčiv na předpis i volný prodej.

Lékárna nemocnice Semily

Provozujeme lékárnu.

LÉKÁRNA ipc Broumov

Zabýváme se prodejem léčiv, potravinových doplňků a zdravotnického materiálu. Nabízíme přípravky, výživu a potřeby pro děti, vitamíny, čaje, léčebnou a dětskou kosmetiku, inkontinentní pomůcky, obvazový materiál i přístroje na měření krevního tlaku. Poskytujeme poradenství.

Lékárna Bynov

Provoz lékárny s bezbariérovým vstupem. Z našeho širokého sortimentu nabízíme: nabídku čajů, a to jak bylinných, tak klasických, léčiva, léky jak na předpis, tak volně prodejné. Rovněž je u nás k dostání léčivá kosmetika, vitamíny, doplňky stravy a jiné. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Čejkovice

Provozujeme lékárnu. Prodáváme léky, vitamínové a farmaceutické přípravky. Nabízíme zdravotnický materiál, čaje, minerály, veterinární léčiva, léčebnou kosmetiku či homeopatika. Poskytujeme odborné poradenství.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 5 6 7 8 Zobrazit další firmy