Lékárníci v ČR: Jak Získat Odborné Rady pro Péči o Neurologické Zdraví a Prevenci Onemocnění

Zdraví a Sport s Otevřenými Lékárnami: Pro sportovce a aktivní jedince máme připraveny produkty a rady pro péči o zdraví a regeneraci svalů. S námi dosáhnete maximálního výkonu, udržíte své tělo v optimálním stavu a budete si užívat aktivity plným tempem. Zároveň vám nabízíme podporu při prevenci sportovních zranění a rychlou obnovu po náročných trénincích.

Najděte lékárnu

Seznam Lékáren v ČR: Rady Pro Výběr Lékárny s Profesionálním Personálem

Lékárna Opletalova

Prodej léků, léčiv, vitamínů, homeopatik, potravinových doplňků, tradiční čínské medicíny a včelích produktů. Výdej léků na lékařský předpis.

Lékárna Media

Provozujeme lékárnu. Prodáváme léky a vitamínové a farmaceutické přípravky. Nabízíme léčebnou kosmetiku Bioderma, original ATOK, Altermed a CutisHelp, doplňky pro kojící matky Medela a kojenecké potřeby Farlin. Poskytujeme poradenskou činnost.

Lékárna MMN

Prodej léků. Nabízíme farmaceutické prostředky, léčebnou kosmetiku, čtecí brýle, čaje nebo zdravotnické pomůcky. Dále připravujeme oční kapky na recept. V našem sortimentu naleznete naslouchadla, přístroje na měření tlaku a další příslušenství. K zakoupení máme dárkové poukazy.

Lékárna Stříbrníky

Provoz lékárny s bezbariérovým vstupem. Nabídka vitamíny, dětskou výživu, kosmetiku, zdravotnický materiál, bylinné přípravky a potřeb ústní hygieny a další. Jsme člen sdružení Magistra.

Výdejna léčiv a PZT Příšovice

Prodej léků a farmaceutických přípravků. Nabízíme kompletní sortiment léků, přípravu léčiv dle receptu včetně nosních, ušních a očních kapek, homeopatická léčiva, vitamínové přípravky pro děti i dospělé, léčebnou kosmetiku, zdravotnický materiál a obuv, rehabilitační polštáře a další.

LÉKÁRNA MORÁŇ

V naší lékárně naleznete kromě léků vydávaných na recept také široký sortiment volně prodejných léků, potravinových doplňků, kosmetiky, homeopatik i veterinárních přípravků. Pro naše klienty máme připravené odborné poradenství i věrnostní program. Lékárna je součástí lékárenského řetězce Magistra.

Lékárna Jaroměřice s.r.o.

Nabízíme široký sortiment léků, parafarmaceutik, potravinových doplňků a zdravotnických pomůcek.

Lékárna Na Holandské

Provozujeme lékárnu. Poskytujeme léky, léčiva, fytofarmaka, čaje a čajové směsi, doplňky stravy a vitamíny. Nabízíme zdravotnickou kosmetiku. Máme vlastní laboratoř, připravujeme individuální léčivé přípravky.

Lékárna Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze

Prodej farmaceutických výrobků, dětské výživy či zdravotní obuvi.

Lékárna Bludov

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept.

Lékárna U Lukáše

Provozujeme lékárnu, prodáváme veškerý sortiment léčiv, homeopatie, očkovacích vakcín, kosmetiky VICHY a vitamínových doplňků.

LÉKÁRNA - SÍTNÁ

Zabýváme se prodejem léků, lékárenského zboží a zdravotního materiálu.

Lékárna Salvia

Prodáváme farmaceutické přípravky. Nabízíme dovoz léků pacientům. K dispozici je pohotovostní služba.

Lékárna U sv. Augustina

Provoz lékárny.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 1 2 3 4 Zobrazit další firmy