Otevřené Lékárny v ČR: Profesionální Rady pro Zvládání Stresu a Zachování Klidu

Seznamte se s nejlepšími lékárnami v Kroměříži a získejte kompletní přehled o jejich nabídce a dostupnosti. Vaše zdraví je pro nás důležité.

Úplný seznam městských lékáren s kontakty

Zdraví v rukou každého: Seznam lékáren ve Znojmě s certifikovanými léky

Lékárna Cejl

Provoz lékárny.

Lékárna Milosrdných bratří

Specializujeme se na prodej čajů, dětské výživy, kosmetiky, šidítek, kojeneckých lahví a odsávaček. Nabízíme přípravky pro zdraví zrak, posilující paměť, k péči o umělý chrup, dutinu ústní a na uklidnění. Dále v našem sortimentu naleznete odsávače hlenů, plenkové kalhotky a vlhčené ubrousky.

Lékárna U Nemocnice

Prodej farmaceutických přípravků, kosmetiky a zdravotnických prostředků.

Akácie

Maloobchodní prodej farmaceutických přípravků. Poskytujeme komplexní lékárenskou péči. Bezplatně změříme tlak a BMI (index tělesného tuku).

Lékárna Podivín

Prodej farmaceutických přípravků. Nabídka vitamínů, bylinných čajů, ortopedických pomůcek, dětské výživy, kosmetiky.

Lékárna 6 LEMAK

Provozujeme lékárnu s nabídkou prodeje léků a farmaceutických přípravků. Nabízíme volně prodejné léky i na předpis. Poskytujeme lékárenskou péči. Zajišťujeme zákaznické karty. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Petrovice

Prodej farmaceutických přípravků.

Ústavní lékárna

Výdej léků a zdravotnického materiálu pro všechna oddělení nemocnice i pro veřejnost. Nabídka homeopatik, léčivých čajů a léčebné kosmetiky Bioderma. Zajišťujeme výdej zdravotnických pomůcek a zdravotnického materiálu (gázy, obinadla, náíplasti, protiskluzové podložky do vany, ortézy a další).

Lékárna U Panny Marie Pomocné, s.r.o.

Provoz kamenné lékárny. Prodej léčivých a zdravotnických přípravků a pomůcek. Nabízíme doplňky stravy, vitamíny, dětskou výživu, kosmetiku Eucerin a Doliva, zdravotní obuv pro děti a dospělé. Akceptujeme platební karty a poukázky Edenred, Sodexo a Déjeuner.

Lékárna Nemocnice Hořovice

Provoz lékárny. Nabízíme prodej farmak a léčiv na předpis i bez něj.

Nemocniční lékárna VFN v Praze, odd. výdeje pro veřejnost II

Prodej farmaceutických výrobků. Nabízíme volně prodejné léky a léčivé přípravky, potravinové doplňky nebo léčebnou kosmetiku.

U Kamenného zdraví

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léčiva na recept i volně prodejná, homeopatika, čaje, doplňky stravy, zdravotnický materiál. V prodeji je také dermokosmetika značek Bioderma, La Roche Posay, Avene.

Zelená lékárna

Prodej léků, léčiv, vitamínů a potravinových doplňků. Výdej léků na lékařský předpis. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna U Matky Boží

Prodáváme farmaceutické výrobky. Nabízíme léky, masti, potravinové doplňky, výživu pro kojence, čaje, vitamíny, homeopatika a další
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 5 6 7 8 Zobrazit další firmy