Lékárníci v ČR: Rychlý Přístup k Odborným Radám pro Péči o Klouby a Svaly

Rychlá Dostupnost Léčiv: S námi máte jistotu rychlé dostupnosti nezbytných léků. Otevřené Lékárny jsou tu, abychom vám usnadnili přístup k péči o zdraví.

Kompletní seznam místních lékáren a kontaktů

Otevřené Lékárny v České Republice: Seznam a Nabídka Léčiv Pro Vás a Vaši Rodinu

Lékárna U Anděla

Provoz lékárny.

Lékárna Lipno

Prodej farmaceutických přípravků, kojeneckého zboží, zdravé výživy, slunečních i dioptrických brýlí, vitamínů, zdravotnického materiálu a potravinových doplňků. Nabídka kosmetiky značek Vichy, La Roche, Eucerin, Doliva či Linola. Výdej léků na předpis i volně prodejných. Poskytujeme poradenství.

Lékárna U Zlaté rybky

Prodej léčivých přípravků, homepatik, vitamínů a potravinových doplňků.

Lékárna U Palmy, s.r.o.

Prodej farmaceutických výrobků a doplňkového sortimentu.

Lékárna U Nemocnice Dačice

Jsme lékárna s dlouholetou tradicí. Nabízíme široký sortiment léků, zdravot. prostředků, čajů, obuvi pro diabetiky, zdravotní obuvi značek Santé, Orto plus, Peon, Medistyle, Peter Legwood aj. Dále nabízíme homeopatika od české firmy AKH včetně poradenství. Vyrábíme magistraliter léky na recepty.

Lékárna Nemocnice

Poskytujeme lékárenskou péči včetně poradenství. Nabízíme léky na předpis i volně prodejné, potravinové doplňky, vitamíny a minerály, kosmetiku, kojenecká mléka, čaje, zdravotnické pomůcky a další sortiment.

OOVL - L U Matky Boží Pomocné

Nabízíme standardní lékárenské služby společně s prodejem farmaceutických přípravků. Vydáváme u nás léky na recept, e-recept a volný prodej léků. V našem sortimentu naleznete farmaceutické přípravky, zdravotnické pomůcky, potravinové a vitaminové doplňky, kosmetické a homeopatické přípravky.

Lékárna Nemocnice

Zajišťujeme výdej léků pro jednotlivá oddělení nemocnice i pro veřejnost. Provádíme individuální přípravu léčivých přípravků. Prodáváme volně prodejné léky i léky na předpis.

Lékárna Studená

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept. Léky lze rezervovat přes mobilní aplikaci Moje Magistra.

Lékárna Volyně

Prodej farmaceutických přípravků.

Borovanská lékárna

Prodej léků, vitamínů a potravinových doplňků.

Pilulka Lékárna

Naše lékárna nabízí široký sortiment volně prodejných i předepsaných léků, potravinových doplňků a kosmetiky. Dále je zde možné vyzvednutí objednávek z internetové lékárny, nebo využití slev věrnostního klubu.

Zelená lékárna

Provozujeme lékárnu s nabídkou farmaceutických výrobků.

Malostranská lékárna

Prodej farmaceutických, obvazových, veterinárních, bylinných i zubních výrobků a dětské výživy. Nabízíme léky na předpis i volně prodejné, potravinové doplňky, vitamíny a minerály, kosmetiku, kojenecká mléka, čaje, zdravotnické pomůcky a další. Jsme člen sdružení Magistra.