Jak najít nejbližší lékárnu ve vašem okolí

Zdraví a Sport s Otevřenými Lékárnami: Pro sportovce a aktivní jedince máme připraveny produkty a rady pro péči o zdraví a regeneraci svalů. S námi dosáhnete maximálního výkonu a udržíte své tělo v optimálním stavu.

Přehled místních lékáren a jejich adres

Zdraví Pro Každého v České Republice: Zajistěte Si Profesionální Péči o Své Zdraví

U Černého orla

Prodej farmaceutických přípravků a léků.

Na náměstí

Prodej léků, farmak a doplňků stravy. Nabídka kosmetiky, masážních přípravků, vitamínů, výživy a zdravotních pomůcek. Najdete u nás cestovní medicínu, kontaktní čočky, produkty pro detoxikaci, bylinné kapky, doplňky stravy, minerály, náplasti, obvazy a rehabilitační pomůcky.

Lékárna Na Hvězdě

Prodáváme léky a farmaceutické přípravky. Nabízíme širokou nabídku ortopedických pomůcek značek Thuasne a Lohmann & Rauscher, ortézy, bederní pásy či krční límce. Poskytujeme poradenství ohledně mykoterapie.

Lékárna U Černého orla

Prodej léčiv, potravinových doplňků, kosmetických přípravků a zdravotnických potřeb. Prodej zdravotnické obuvi Peon a Peter Legwood.

U Václava

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, léčiv, vitaminů, bylinných preparátů, potravinových doplňků, zdravotních pomůcek a homeopatik. Zabýváme se výdejem léků na lékařský předpis. Poskytujeme poradenskou činnost.

Lékárna Sanipharm

Prodej a výdej léků, zdravotnických potřeb a potravinových doplňků. Jsme člen sdružení Magistra.

U zlatého lva

Provoz lékárny. Nabídka homeopatické konzultace, služby erudovaného homeopata PharmDr. Elišky Fejksové (homeopatická lékařská asociace, studium CEDH).

Lékárna U Svaté Trojice

Výdej léků na předpis i bez předpisu. Tradice v individuální přípravě léčiv. Odborné poradenství v oblasti inkontinence. Prodej léčebné kosmetiky, homeopatik, kojenecké výživy a doplňkového sortimentu.

Magistra Lékárna Cistronica

Nabídka volně prodejných léků, vitamínů, minerálů, čajů, výživy pro děti i sportovce a diet. Prodáváme zdravotnické potřeby a kosmetiku, ústní hygienu, péči o nohy, ruce a nehty, výrobky pro kojence a měřicí techniku. Dodáváme pleťovou, tělovou i vlasovou kosmetiku. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Mgr. Ivanka Svobodová

Provoz lékárny. Výdej léků na lékařský předpis. Prodej farmaceutických produktů. Nabízíme léčebnou kosmetiku, zdravotnické a kojenecké potřeby. Sortiment zahrnuje bylinné čaje, doplňky stravy, vitamíny a další.

INNERA, s.r.o.

Provoz lékárny.

Multiscan Pharma

Provozování lékárny s centrální přípravou cytostatik.

Lékárna - EUC Klinika Ústí nad Labem

Prodej volně prodejných léků, doplňků stravy, bylinných čajů a léčebné kosmetiky. Individuálně připravujeme léčivé přípravky – roztoky, masti, čípky a tobolky. Nabízíme sortiment zdravotnických pomůcek a zdravotnického materiálu. Poskytujeme poradenské služby.

Lékárna Metro Háje

Prodej léků, potravin zvláštní výživy, homeopatik a dalších zdravotnických potřeb. Poskytujeme odborná poradenství. Zakoupíte zde obvazový materiál, pomůcky při inkontinenci, léčebnou kosmetiku a veterinární přípravky. Zajišťujeme sběr prošlých léků. Člen sdružení Magistra.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 5 6 7 8 Zobrazit další firmy