Otevřené Lékárny a Rychlá Pomoc: Zdravotní Služby v ČR

Otevřené Lékárny: Spolehlivý zdroj pro péči o vaše zdraví a pohodu. Nabízíme kvalitní produkty a odborné rady pro udržení optimálního stavu těla a mysli. Jsme tu, abychom vám pomohli každým krokem na cestě k celkovému blahu.

Šetřete svůj čas a energii

Otevírací Doba Lékáren v ČR: Získáte Rychlý Přístup k Profesionální Péči

Lékárna - Nemocnice Litoměřice

Prodej farmaceutických výrobků. Nabízíme volně prodejné léky a léčivé přípravky, potravinové doplňky nebo léčebnou kosmetiku. V našem sortimentu naleznete také vitamíny, zdravotnický materiál, dětskou výživu a další přípravky a pomůcky k péči o dítě.

Lékárna Nemocnice Děčín

Prodej a vydávání léků. Příprava léčivých přípravků včetně očních kapek. Prodej doplňků stravy a zdravotnických pomůcek. Nabídka poradenství. Výdej léčivých přípravků, diagnostik a zdravotnického materiálu pro jednotlivá oddělení nemocnice.

Na Prokopce

Prodáváme farmaceutické přípravky, léčiva, potravinové doplňky, kosmetiku, biokosmetiku Dr.Hauschka a veterinární přípravky. Nabízíme čaje, dětskou výživu, drogistické zboží, homeopatika, vitamíny, minerály, zdravotnický materiál nebo kontaktní čočky. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna U Divadla

Prodej léků a farmaceutických přípravků. Poradenská činnost.

Lékárna Na Hvězdě

Prodáváme léky a farmaceutické přípravky. Nabízíme širokou nabídku ortopedických pomůcek značek Thuasne a Lohmann & Rauscher, ortézy, bederní pásy či krční límce. Poskytujeme poradenství ohledně mykoterapie.

OOVL - L MEDEA

Výdej i volný prodej léků a zdravotnických potřeb. Nabízíme veterinární léčiva. Provádíme měření tlaku a celkového tělesného tuku. Poskytujeme odborná poradenství a konzultace. Zakoupíte zde různé vitamíny, čaje, potravinové doplňky, dětskou výživu a kosmetické výrobky.

Lékárna Želenice

Zabýváme se prodejem léků a farmaceutických přípravků. Poskytujeme poradenství. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Na náměstí

Provozujeme lékárnu s nabídkou volně prodejných léků i na předpis. Nabízíme potravinové doplňky, léčebnou kosmetiku a čaje. Prodáváme dětskou výživu, veterinární přípravky, zdravotnické potřeby, homeopatika, vitamíny a minerály. Poskytujeme lékárenské poradenství.

Zelená lékárna - JLM

Prodej farmaceutických výrobků, zdravotnických potřeb a bylinných přípravků. Možnost platby kartou.

U Tyrše

Prodej léků, farmaceutických přípravků a zdravotních přípravků.

Lékárna Prosetice

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept. Široký sortiment.

U Václava

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, léčiv, vitaminů, bylinných preparátů, potravinových doplňků, zdravotních pomůcek a homeopatik. Zabýváme se výdejem léků na lékařský předpis. Poskytujeme poradenskou činnost.

Lékárna Kryry

Výdej léků na lékařský předpis, zdravotnického materiálu na poukaz, ortéz, ortopedických pomůcek, tlakoměrů, glukometrů, inkontinenčních pomůcek a léčebné kosmetiky.

Lékárna U Slunce

Prodej farmaceutických přípravků. Nabízíme podej léku i léků na předpis, bylinné čaje, vitamíny, homeopatika a doplňky stravy.