Lékárníci v ČR: Jak Zajistit Profesionální Péči o Zdraví Dětí a Kojenců

Otevřené Lékárny a Zdraví Kostí: Pro udržení silných a zdravých kostí nabízíme produkty a rady pro péči o kosterní systém. S námi se můžete těšit na pohyb bez bolestí a zachování pevnosti kostí.

Recenze místních lékáren pro pohodlné nakupování

Seznam Lékáren v ČR: Jak Vybrat Lékárnu s Odborným Personálem pro Vaše Zdraví

U Zlatého lva

Prodej léků, doplňků, farmaceutických a léčivých přípravků.

Lékárna MEDINA Brandýsek

Zabýváme se prodejem léků a farmaceutických přípravků. Poskytujeme poradenství. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Arkánum

Vydáváme léky na recept a zdravotnické prostředky, prodáváme volně prodejné léky, vitamíny, potravinové doplňky, potřeby pro kojence a na inkontinenci. V nabídce máme také čaje, zdravotnickou obuv a farmaceutické výrobky.

Lékárna 203-02

Provozujeme lékárnu s nabídkou farmaceutických přípravků. Prodáváme dětskou kosmetiku, homeopatika, bylinné čaje, sportovní výživu, vitamíny, minerály, potravinové doplňky, léčiva na alergie, bolest či posílení imunity.

Lékárna - Klaudiánova nemocnice

Provozujeme lékárnu a zdravotnické potřeby.

U Zámku

Prodej farmaceutických přípravků a veterinárních léčiv. Nabídka vitamínů, bylinných čajů, ortopedických pomůcek, dětské výživy, kosmetiky.

Lékárna U Divadla

Výdej léčivých přípravků na lékařský předpis. Prodej volně prodejných přípravků a potravinových doplňků, dioptrických brýlí (na čtení), slunečních brýlí, kosmetiky (Eucerin, Vichy), konopné kosmetiky, opalovacích přípravků a dětské výživy. Možnost změření krevního tlaku.

Lékárna Libčice

Provozujeme lékárnu.

Lékárna Ondřejov

Provoz lékárny.

Lékárna Mariánská

Provozujeme lékárnu.

Lékárna Mandragora

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, vitamínů, doplňků stravy či zdravotnického materiálu. Dále pak homeopatika, veterinární léčiva, zdravotnický materiál, inkontinentní pomůcky, léčivé čaje, vakcíny, individuální přípravu léčiv, léčebnou kosmetiku, měření krevního tlaku a další.

BENU lékárna

Provoz lékárny.

U Černého orla

V našem sortimentu naleznete vitamínové přípravky, homeopatika, doplňky stravy pro seniory, děti, těhotné a kojící ženy. Dále prodáváme kosmetiku Nuxe, Avene, A-Derma, Ducray, obvazový materiál, inkontinentní pomůcky, dětskou výživu a čaje. Máme širokou nabídku zdravotní obuvi pro dospělé i děti.

LÉKÁRNA V ALEJI, s.r.o.

Provoz lékárny a výdej léků. Prodej zdravotní obuvi, zdravotnických pomůcek, doplňků stravy, léčebné kosmetiky a dětské výživy a kojeneckých potřeb. Nabídka zákáznických kartiček.