Lékárníci v ČR: Odborné Rady pro Péči o Duševní Zdraví

Najděte nejbližší lékárnu v Domažlicích na našem online průvodci. Získejte aktuální informace rychle a pohodlně pro svou pohodu.

Obecný sortiment léků a ceny v lékárnách

Lékárníci v ČR: Jak Vybrat Správnou Lékárnu pro Vaše Zdraví

Lékárna U nádraží

Prodej farmaceutických výrobků, bylinných čajů, dětské a kojenecké výživy, potravinových doplňků, vitamínů i homeopatik. Nabídka zdravotní obuvi. Poskytování poradenství v oblasti užívání léků. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna BENU

Provozujeme lékárnu. Nabízíme výdej léků na předpis i prodej volně dostupných léčiv. Prodáváme potravinové doplňky, zdravotnické pomůcky, obvazy, hygienické potřeby, čaje, potřeby pro kojence.

Lékárna Na Náměstí

Provozujeme lékárnu. Prodáváme léky, léčiva, vitamíny a potravinové doplňky. Vydáváme léky na lékařský předpis a zdravotnické prostředky na poukaz. Najdete u nás bylinné čaje, dětskou kosmetiku a mléčnou i nemléčnou výživu, veterinární přípravky a další.

Lékárna V Centru

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, zdravotnických potřeb, léčivých rostlin, potravinových doplňků či homeopatik. Nabízíme kosmetiku a zdravotní obuv. Poskytujeme odborné poradenství.

Lékárna U Zlaté koruny

Lékárna poskytuje možnost konzultace homeopatie. Nabízíme široký sortiment volně prodejných léků, léků na recept, homeopatik, zdravotní obuvi a zdravotnického materiálu. Disponujeme vybavenou laboratoří pro přípravu léčiv.

OOVL Lékárny U Stříbrné hvězdy

Nabídka humánních léků a léčiv, léčebné kosmetiky, zdravotní obuvi, zdravotnického materiálu a homeopatik. Zakoupíte zde veterinární léčiva pro malá zvířata, léčivé čaje a byliny, různé druhy vitamínů a minerálů, sortiment pro děti a mléčnou výživu.

Lékárna NEXT Praha, s.r.o.

Provoz lékárny.

Lékárna Pardubické nemocnice

Provoz ústavní lékárny. Výdej hromadně vyráběných léčivých přípravků.

Nová lékárna

Nabízíme široký sortiment léků a vakcín, zdravotnických potřeb, bylinných čajů, multivitamínové preparáty, potravinové doplňky pro nejmenší, léčivá kosmetika a další parafarmaceutika.

Místní Lékárna Poliklinika Říčany

Prodej léků, zdravotnických potřeb, obuvi a veterinárních léčiv. Sleva z doplatku na recept samozřejmostí.Pravidelným užíváním Vaší zákaznické karty budeme mít zároveň přehled o všech lécích, které užíváte a můžeme Vás upozorňovat na jejich případné nevhodné kombinace a interakce. Těšíme se na Vás.

Lékárna Vaše Srdcovka

Provozujeme lékárnu. Prodáváme standardní sortiment léčivých přípravků. Nabízíme vitamíny, veterinární léčiva, ortopedické vložky, potravinové doplňky, zdravotní obuv, zdravotní punčochy, léčebnou kosmetiku Vichy a La Roche. Poskytujeme poradenskou činnost.

Lékárna SM SALIX

Provozujeme lékárnu. Prodáváme farmaceutické výrobky. Provádíme výdej léčiv a zdravotnických prostředků na recepty a poukazy. Zajišťujeme výrobu individuálně připravovaných přípravků.

Lékárna U Zlatého slunce

Soukromá, rodinná lékárna. Partnerská lékárna značek Acnevac, Diosminol, Candivac, Blokurima, Nailexpert, Colafit, Vichy Liftactiv, Kolagen Forte, Eucerin micelární voda. Půjčujeme kojenecké váhy.

Lékárna Slunce

Prodej farmaceutických výrobků, kosmetiky, potravinových doplňků, inkontinenčních pomůcek a homeopatik. Přijímáme k likvidaci nepoužitelná léčiva. Nabízíme konzultační činnost a individuální přípravu léčiv. Jsme partnerskou lékárnou kosmetiky řady Eucerin a BIODERMA.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 1 2 3 4 Zobrazit další firmy