Lékárníci v ČR: Rychlý Přístup k Odborným Radám pro Zdraví Kostí a Kloubů

Otevřené Lékárny jsou tu pro podporu vašeho zdraví a pohody. Nabízíme široký výběr kvalitních produktů spolu s ucelenými informacemi a radami, abyste dosáhli optimálního stavu těla a mysli.

Recenze lékáren ve vašem kraji pro pohodlný nákup

Lékárny v ČR: Profesionální Rady a Široká Nabídka Léčiv pro Vaše Zdraví

Lékárna Blovice

V naší lékárně nabízíme svým zákazníkům veškerý sortiment léků na předpis a volně prodejných léků. Prodáváme také bylinné čaje, léčebnou kosmetiku i veterinární léčiva a různé vitamíny a minerály. Spokojeni klienti, kteří se k nám vrací, jsou pro nás největší odměnou.

Lékárna Na Poliklinice

Prodáváme farmaceutické přípravky a zdravotní potřeby. Nabízíme vitamíny, minerály, léčivé čaje a byliny. Zabýváme se měřením krevního tlaku, prodejem zdravotní obuvi, léčebné a dětské kosmetiky, potravinových doplňků a vitamínů.

Lékárna Topolová

Provoz lékárny.

Lékárna Valdštejnova

Nabídka léků na předpis a volně prodejných léčiv.

Lékárna Na Slovanech

Provoz lékárny.

Lékárna Na Poště

Naše lékárna Vám nabízí kompletní sortiment lékárenského zboží a zdravotnických potřeb, kosmetiky a veterinárních léčiv. Součástí lékárny je také oddělení rehabilitačních a ortopedických pomůcek. Pro naše zákazníky máme klientské karty.

Lékárna Uherský Brod - sídliště

Prodej léčiv a zdravotnického zboží. Nabídka čajů, kosmetiky, potravinových doplňků, zdravotnických prostředků a volně prodejných léků na alergie, bolesti celého těla, cévní problémy, jaterní poruchy, migrény, infekce, pálení žáhy a podobně.

Lékárna TILIA

Prodej a výdej léků, potravinových doplňků, léčebné kosmetiky a zdravotnických potřeb. Poskytujeme odborné poradenství. Nabízíme také bylinné čaje, homeopatika, veterinární přípravky, obvazový materiál, zdravotnické nástroje, pomůcky pro diabetiky a tělesně postižené.

Lékárna Bakov

Prodej farmaceutických výrobků.

Lékárna Pharmacentrum Holešovice

Prodej léčiv na předpis i volně prodejných léků a doplňků stravy, dermokosmetiky a zdravotní obuvi. V lékárně jsou dostupné odborné programy - měření tlaku, cukru a cholesterolu.

Nemocniční lékárna FN v Motole

Provozujeme pohotovostní lékárnu s nabídkou výdeje léků na předpis i bez něj. Prodáváme zdravotnické a ortopedické pomůcky či potravinové doplňky. Zabýváme se výrobou léčiv.

PharmDr. Alena Šubertová - Lékárna

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept.

Lékárna SVITAVA

Výdej léků na recept a nabídka volně prodejných léků. Prodej potravinových doplňků, dětské výživy, homeopatik, čajů, kosmetiky, hygienických potřeb, zdravotnických prostředků a techniky. Nabídka péče o dutinu ústní, veterinárních přípravků a bezlepkových potravin. Dodáváme vitamíny a minerály.

U Zlatého jelena

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, léčiv, homeopatik a zdravotnického a obvazového materiálu. Dále v našem sortimentu naleznete čaje a vitamíny.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 1 2 3 4 Zobrazit další firmy